2015 BAŞARI LİSTEMİZ

2015 BAŞARI LİSTEMİZ

2015 BAŞARI LİSTEMİZ

  1. Sinan YAZICI
    Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. İÇ MİMARLIK
    Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  2. Sedanur KURT
    Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Dokuz Eylül Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi SAHNE TASARIMI
    Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  3. Zozan KAYA
    Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi ANİMASYON
  4. Cansu Dilay ÇİÇEK
    Çanakkale 18 Mart Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Çanakkale 18 Mart Üni. Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Mehmet Akif Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi ANİMASYON
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  5. Büşra ŞİMŞEK
    Çanakkale 18 Mart Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Mehmet Akif Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Selçuk Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi G. EL SANATLARI
  6. Seçil ÇELİKKAYA
    Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  7. Buket KESKİN
    Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Okan Üniversitesi GSF İÇ MİMARLIK (BURSLU)
  8. Gülten KOCAMAN
    Çanakkale 18 Mart Üniversitesi GSF GRAFİK 1.si
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi ANİMASYON
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  9. Yağmur EKREN
    Kocaeli Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK 1.si
  10. Elif TÜRKMEN
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi EL SANATLARI
    Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
    Muğla Sıtkı Koçman Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  11. Melike ASA
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Çankırı Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Çankırı Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  12. Merve SAPÇI
    Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM

13.. Betül DEMİRTAŞ
Çanakkale 18 Mart Üni.Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
Abant İzzet Baysal Üni. Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.

  1. Tülay HOCAOĞLU
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Selçuk Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi G. TÜRK SANATLARI
  2. İhsanur ÖMÜR
    Sakarya Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Sakarya Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
    Sakarya Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi G. TÜRK SANATLARI
  3. Feyza ÇİFLİKLİ
    Süleyman Demirel Üni. GSF TEKSTİL VE MODA
    Selçuk Üni.i Güzel Sanatlar Fakültesi EL SANATLARI
    Mersin Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi TEKSTİL
  4. Ayşenur TÜRKER
    Çankırı Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
    Muğla Sıtkı Koçman Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi HEYKEL
  5. İlayda KACAR
    Eskişehir Osmangazi Üni. Sanat ve Tasarım Fak. G. SANATLAR
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM.
  6. İlknur BAYRAKTAR
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  7. Gizem İLKTAN
    Eskişehir Osmangazi Üni. Sanat ve Tasarım Fak. G. SANATLAR
    Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  8. Enes PİLİÇER
    Anadolu Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi BASKI SANATLARI
  9. Sema KIZILTAV
    Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  10. Yasemin BAŞARAN
    Çanakkale 18 Mart Üni.Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Çanakkale 18 Mart Üniversitesi GSF TEKSTİL
  11. Ayşegül MACİT
    Çanakkale 18 Mart Üniversitesi GSF GRAFİK
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  12. Fatmanur FEYZULLAH
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  13. Zeynep YAPRAK
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi ANİMASYON
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  14. Hasene EROL
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  15. Hatice DENİZ
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  16. Cavidan BALCI
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  17. Burcu ÖZKAN
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  18. Eylül KAPKAÇ
    Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
    Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  19. Dilek KAYA
    Muğla Sıtkı Koçman Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
  20. Nursima ÇEVİK
    Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi MODA
    Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi EL SANTLARI
  21. Büşra ÖZDEMİR
    Süleyman Demirel Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Uşak Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi MODA
  22. Büşra GÜNGÖR
    Muğla Sıtkı Koçman Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
  23. Sema KAYA
    Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi HEYKEL
  24. Yasemin ZENGİN
    Uşak Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi EL SANATLARI
  25. Hande ÇOKLAR
    Uşak Selçuk Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi MODA
    Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
  26. Neslihan YARAR
    Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi TEKSTİL
  27. Nesrin ÇAY
    Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  28. Zeynep GÜVENDİREN
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi ANİMASYON
  29. Emine ÇELİK
    Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
    Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  30. Sabina MEHMETOĞLU
    Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  31. Şeyma SÖNMEZ
    Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  32. Bükre SAKA
    Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  33. Melike KAYMAZ
    Muğla Sıtkı Koçman Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi GRAFİK
  34. Derya ÖZEN
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi ANİMASYON
  35. Dilek YILMAZ
    Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  36. Remziye İSMİHAN
    Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  37. Merve SUNDUK
    Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  38. Feyzanur CAN
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  39. Senem SARGIN
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  40. Aysun Seda ATA
    Çanakkale 18 Mart Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  41. Tuba ÜŞEK
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  42. Makbule ÖZTÜRK
    Erzurum Atatürk Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  43. Zeynep GÜLER
    Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  44. Nuride ENVER
    Selçuk Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi EL SANATLARI
  45. Ecem ADIYAMAN
    Uşak Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi MODA
  46. Melisa GÜNDÜZ
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  47. Özge AKSU
    Dumlupınar Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
  48. Elif KILIÇ
    Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  49. Seçil YİĞİT
    Çanakkale 18 Mart Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  50. Elif ÖZ
    Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  51. Beril ÇEKMEZ
    Muğla Sıtkı Koçman Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  52. Esra ALİŞOĞLU
    Uşak Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi EL SANATLARI
  53. Mertkan ARABACI
    Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi RESİM İŞ ÖĞR.
  54. Senanur GENÇ
    Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  55. Elif DEMİR
    Uşak Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi SERAMİK
  56. Simge KACAR
    Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi RESİM
  57. Tahsin YAŞLI
    Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi

Bu yazıyı paylaş